V miejsce w IGRZYSKACH WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

15 marca 2017 r. 12 reprezentantek z naszej szkoły wzięło udział w wojewódzkich meczach finałowych w koszykówce dziewcząt, które odbyły się w Białymstoku. Po eliminacjach powiatowych i grupy północnej dziewczynki z opiekunem Krzysztofem Bogdańskim wywalczyły awans do mistrzostw wojewódzkich.

W finałach rewelacyjnie spisała się i zdobyła zaszczytne piąte miejsce drużyna z naszej szkoły w składzie: Lena Szostak, Angelika Ostapowicz, Gaja Szlegier, Ewelina Klejps, Karolina Tułazińska, Amelia Iwanow, Klaudia Ejzel, Anna Jankowska, Natalia Walkowska,Dominika Ostapowicz, Zofia Połubińska i Julia Murawska – opiekun Izabela Chabasińska.

Jest to już czwarty finał naszych dziewcząt, a 8 kwietnia w Białymstoku na Pietraszach reprezentantki augustowskiej Trójki powalczą w Finałach Drużynowych Biegów Przełajowych.