Miejski Konkurs Ekologiczny

5 czerwca 2018r. o godzinie 12.00 w Szkole Podstawowej nr 4, odbył się XVI Miejski Konkurs Ekologiczny. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny, składające się z uczniów klas: III B i III Ei. W konkursie wzięło udział sześć zespołów z augustowskich szkół. Każdy zespół miał do wykonania osiem zadań.  Wszyscy uczestnicy wykazali się rozległą wiedzą  przyrodniczą, jednak najlepsi okazali się uczniowie naszej szkoły.

I miejsce w konkursie zajął zespół z kl. III Ei- Franciszek Stankowski i Michał Gorajewski przygotowany przez panie Elżbietę Granacką i Katarzynę Drozdowska.

IV miejsce w konkursie zajął zespół z kl. III B- Karolina Pierzgalska i Mikołaj Kaczan  przygotowany przez panią Ewę Szyper.

Gratulujemy naszym uczniom i życzymy im dalszych sukcesów w konkursach przyrodniczo-ekologicznych.

Ewa Szyper