Finał Grupy Północnej w Pływaniu Drużynowym

W sobotę 9.03.2019r. odbył się w Augustowie Finał Grupy Północnej w Pływaniu Drużynowym. O godzinie 10.00 na pływalni Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie rozpoczęli rywalizację uczniowie rocznika 2006-2009 w ramach Igrzysk Dzieci, a o godzinie 12.00 rywalizowali uczniowie roczników 2005-2003 w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasi uczniowie pokazali klasę. W kategorii młodszej chłopcy z SP 3 zwyciężyli pokonując zawodników z Suwałk, drużyna dziewcząt wywalczyła drugie miejsce za uczniami SP 10 Suwałki.  W  kategorii starszej chłopcy zajęli drugie miejsce przegrywając z reprezentantami SP 10 Suwałki, a dziewczęta trzecie miejsce.

Trenerem dziewcząt w kategorii młodszej był Pan Rafał Jeruć, a chłopców Katarzyna Łebska. Za gimnazjum odpowiadała Pani Halina Poźniakowska. Finał Igrzysk Dzieci zostanie rozegrany 27.03, a Igrzysk Młodzieży Szkolnej 28.03 o godzinie 11.00 w Augustowie.

Sympatyków pływania zapraszamy serdecznie do dopingowania.

Wyniki naszych uczniów