Konkurs „Wielkanoc puka do drzwi” rozstrzygnięty !!

16 kwietnia został rozstrzygnięty konkurs na ozdobę wielkanocną. Nasz konkurs cieszy się dużą popularnością wśród uczniów. Prace wystawione na holu szkoły radowały serca i tych najmłodszych jak również rodziców czy też gości którzy do naszej szkoły zawitali. Wszyscy czuliśmy prawdziwą  wiosnę jak również  zbliżające się tak ważne dla nas wszystkich święto.

Celem konkursu było propagowanie tradycji związanej z tematyką Świąt Wielkanocnych, popularyzacja twórczości własnej, ocalenie od zapomnienia typowych form twórczości ludowej związanych z okresem Wielkanocnym oraz uwrażliwienie dzieci na wartości sztuk plastycznych. Na konkurs wpłynęło 80 prac uczniów kl. I-VI. Uczniowie przygotowywali prace konkursowe na zajęciach, w domu. Sprawiło im to wiele radości. Zabawa była bardzo udana.

Komisja musiała podjąć trudną decyzję w przyznaniu miejsc, biorąc pod uwagę samodzielność wykonania pracy, estetykę, zgodność z tematem. Uczniowie wykazali się oryginalnością. Tegoroczne prace były oszałamiające. Gratulujemy wszystkim za ich pomysłowość i kreatywność.

Komisja konkursowa w składzie:

Anna Kopiczko, Elżbieta Dębska, Urszula Kuczyńska wydała następujący werdykt:

I miejsce:

Bartosz Kuryło III f

Wróblewski Olaf III ei

II miejsce:

Izabela Ziemińska II ei

Angelika Wojtkiewicz Id

Łukasz Seweryn Harasim Ia

Julia Walicka Id

III miejsce:

Julia Marinicz IIIa

Jakub Kondracki IV es

Oliwia Piekarska Id

Martyna Głowacka IVei

Kacper Piekarski Ia

Nagrody ufundowała : Rada Rodziców, Kino Iskra

Dziękujemy wszystkim za udział, do zobaczenia za rok!

Organizator konkursu: Urszula Kuczyńska