Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   

Innowacja pedagogiczna „ A healthy mind in a healthy body”

W bieżącym roku szkolnym kontynuowałyśmy realizację innowacji metodyczno –organizacyjnej, obejmującej zmiany w sposobie nauczania oraz technikach przekazu.  Autorzy innowacji:  Katarzyna Łebska, Magdalena Twardowska oraz  Marta Ajdamach starały się aby w klasach Va, Vc, Vd, IVa, IVb,  IVc podczas lekcji wychowania fizycznego, plastyki oraz techniki przynajmniej część zajęć odbywała się po angielsku.

Czytaj więcej: Innowacja pedagogiczna „ A healthy mind in a healthy body”

Dzień Rodziny „Familientag”- Mamo, Tato to już Lato!!!

Dnia 15.06.2022 roku w Szkole Podstawowej nr 3 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich, na zaproszenie klasy IIb,  zebrały się rodziny uczniów-  rodzice, dziadkowie, młodsze rodzeństwo. Jest to specjalnie zorganizowany dzień w roku, kiedy wspólnie możemy spędzić czas i podziękować wszystkim dorosłym za wsparcie, miłość, cierpliwość i zaangażowanie które okazują nam każdego dnia.

Czytaj więcej: Dzień Rodziny „Familientag”- Mamo, Tato to już Lato!!!

Konkurs Recytatorsko-Fotograficzy

7 czerwca 2022 roku odbyła się XXII edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorsko-Fotograficznego „Strofy i pejzaże znad Netty" zorganizowanego przez Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Augustowie.  Wzięli w nim udział uczniowie z augustowskich szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowały dwie dziewczyny: Julia Bajkowska z klasy 6A oraz Wiktoria Wąsowicz z klasy 6Bi. Impreza odbyła się w pięknej scenerii leśnej nad jeziorem Białym przy początkowej stacji „Szlaku Orła Białego".

Czytaj więcej: Konkurs Recytatorsko-Fotograficzy

Karta rowerowa

      Nie lekceważmy przepisów – karta rowerowa to test również naszej rodzicielskiej odpowiedzialności. Podejście „a bo nikt nie sprawdza” to przyzwolenie na lekceważenie przepisów i narażanie naszych dzieci na niebezpieczeństwo. Karta rowerowa to przede wszystkim wyposażenie dziecka w wiedzę i umiejętność poruszania się po drogach, a to przekłada się na bezpieczeństwo dzieci i innych uczestników ruchu drogowego.

Czytaj więcej: Karta rowerowa

Konkurs ortograficzny

       Dnia 14 czerwca 2022 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Augustowie odbył się Powiatowy Konkurs Ortograficzny pt.”Pamiętamy o Marii Konopnickiej”. Wzięło w nim udział 16 uczniów. Uczniowie pisali dyktando nawiązujące do patronki szkoły – Marii Konopnickiej oraz wykonywali zadania sprawdzające znajomość nie tylko zasad ortograficznych, ale i wyjątków.

Czytaj więcej: Konkurs ortograficzny

   

 


   

 

      
sierpień 2022
pwścpsn
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
   

Warto zajrzeć  

 

  

 

   

Gościmy  

Odwiedza nas 1016 gości oraz 0 użytkowników.

   
© ZSS Augustów