Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   

IV Szkolny Konkurs Oratorski już za nami

Sztuka publicznego wygłaszania myśli nie należy do najłatwiejszych. Przekonujemy się o tym już od najmłodszych lat, gdy na lekcjach polskiego wygłaszamy z pamięci wiersze lub fragmenty prozy. Umiejętności oratorskie mogą przydać się również w dorosłym życiu, na przykład podczas rozmów kwalifikacyjnych.

 

 Już czwarty raz uczniowie naszej szkoły zmierzyli się z wyzwaniem polegającym na przekazaniu publiczności wystąpienia na dany temat. W tegorocznej edycji Szkolnego Konkursu Oratorskiego wzięło udział dziesięcioro uczestników z klas IV-VI. Opowiadali oni z zaangażowaniem wybrane legendy lub historie pochodzące z mitologii. Niektórzy urozmaicili swoje występy muzyką oraz plakatami. Największe wrażenie na odbiorcach wywarły oracje: Julki Kopiczko z kl. VIa, Mateusza Truszkowskiego z kl. VId, Mateusza Gorajewskiego z kl. Vei oraz Ani Gorajewskiej z kl. Vd.

Gratulujemy zwycięzcom. Wszystkim, którzy chcą spróbować swoich sił w następnej edycji konkursu, zapraszamy za rok!

   

 


   

 

   







   
sierpień 2021
pwścpsn
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   

Warto zajrzeć  

 

  

 

   

Gościmy  

Odwiedza nas 154 gości oraz 0 użytkowników.

   
© ZSS Augustów