Szkoła Podstawowa nr 3

im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

I miejsce i awans koszykarek

3 grudnia w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Grupy Północnej w Koszykówce Dziewcząt. Nasza szkoła pokonała bardzo trudnego rywala – drużynę z Puńska, uzyskując awans do marcowych Mistrzostw Województwa Podlaskiego. Dziewczęta uzyskały wynik 38:34. Gra polega na rozegraniu 4 sześciominutowych kwart.

W pierwszej kwarcie gra jedna piątka dziewcząt, w drugiej następna piątka, a w kolejnych dowolne zawodniczki. Skład drużyny dziewcząt: Amelia Iwanow, Angelika Ostapowicz, Ewelina Klejps, Julia Murawska, Weronika Sobolewska, Maja Piątek, Natalia Gościło, Gabriela Koszycka, Martuna Ulikowska, Julia Piątkiewicz, Maja Wasilewska, Julia Simonienko, Wiktoria Paszko i Aleksandra Żekało. Opiekun – Izabela Chabasińska. Wszystkim zawodniczkom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!