Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   

Kolęda w szkole 2018

Czas po Świętach Bożego Narodzenia w naszej polskiej tradycji to czas spotkań rodzin z duszpasterzem tzw. kolęda. Ponieważ w szkole spędzamy sporo godzin możemy śmiało stwierdzić, że szkoła to wielka rodzina. Dlatego też 18 stycznia 2018r. przyjęliśmy w naszej społeczności szkolnej Ks. Proboszcza Wojciech Jabłońskiego, który odwiedził nas z wizytą duszpasterską.

 

Wśród śpiewu kolęd przygotowanych przez Pana Janusza Cichora i Panią Elżbietę Granacką wraz z zespołem wysłuchiwaliśmy się w  słowo Boże przeczytane przez Ks. Marcina Nowalskiego, modliliśmy się o potrzebne łaski dla nauczycieli, wychowawców, pracowników naszej szkoły a także dla uczniów i ich rodzin. Ks. Proboszcz Wojciech Jabłoński pobłogosławił naszą szkołę i zgromadzonych na uroczystości nauczycieli, pracowników i uczniów. Zachęcił zgromadzonych do głębszego poznania i naśladowania św. Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży – którego rok rozpoczęliśmy oraz do pracy nad własnym charakterem i duchowością. Następnie Pani Dyrektor Wiesława Chrulska podziękowała Ks. Proboszczowi Wojciechowi Jabłońskiemu za obecność wśród nas i kierując swoje słowa do uczniów, mówiła o odpowiedzialności każdego z nas za budowanie rodzinnej atmosfery w szkole. Nasze radosne spotkanie kolędowe zakończyliśmy, wsłuchując się jeszcze raz w słowa kolędy w wykonaniu szkolnego zespołu. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w kolędzie.

 p. Renata Drążek

   

 


   

 

      
sierpień 2021
pwścpsn
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   

Warto zajrzeć  

 

  

 

   

Gościmy  

Odwiedza nas 132 gości oraz 0 użytkowników.

   
© ZSS Augustów