Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada 2015 r. świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Pluszowego Misia. Każdy uczeń, który zabrał ze sobą swojego niedźwiadka,  był w tym dniu  zwolniony z odpowiedzi. Nie tylko sale, ale także korytarze zaludniły urocze pluszaki.

Klasy IV –VI szkoły podstawowej przygotowały plakaty przedstawiające znane misie, a klasy gimnazjum włączyły się w to święto, przygotowując  dla najmłodszych krzyżówki, których hasła odnosiły się do naszych ulubionych maskotek. Ale to nie wszystko. Odbył się też konkurs plastyczny pod hasłem „Mój ukochany MIŚ”  skierowany do klas I-III szkoły podstawowej. Ilość prac przerosła nasze oczekiwania. Zwłaszcza „pierwszaki” chciały pochwalić się swoimi talentami.  Komisja, która wybierała najładniejsze prace, miała nie lada kłopot.

Nagrody zostały przyznane w dwóch kategoriach:
klasy I
miejsce I – Michalina Masiewicz (klasa Ic)
miejsce II – Jakub Sotko ( klasa If)
miejsce III – Aleksandra Paul (klasa 1h)
wyróżnienie – Hanna Sokołowska (klasa 1a)    
wyróżnienie – Dawid Szantar (klasa 1a)
wyróżnienie – Martyna Ziarko ((klasa 1c)

klasy II i III
miejsce I  – Damian Kamiński (klasa IIIc)
miejsce II – Wojciech Taraszkiewicz (klasa IIId)
miejsce III – Maja Doroszkiewicz (klasa IIIc)
wyróżnienie – Maciej Kondracki (klasa IIIc)
wyróżnienie – Michał Gąsiewski (klasa IIIc)
wyróżnienie – Olaf Sobolewski (IIIei)

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Samorząd Uczniowski

   

 


   

 

      
czerwiec 2023
pwścpsn
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
   

Warto zajrzeć  

 

  

 

   

Gościmy  

Odwiedza nas 409 gości oraz 0 użytkowników.

   
© ZSS Augustów