Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   

„Najpiękniejsza kartka świąteczna”

18 grudnia 2015 roku  w naszej szkole został rozstrzygnięty konkurs na „Najpiękniejszą kartkę świąteczną”. Konkurs cieszył się ogromnym powodzeniem. Organizatorzy mieli bardzo trudne zadanie, albowiem wszystkie wykonane kartki były bardzo ładne, co stanowiło dla jury nie lada problem. Prace wykonano różnymi technikami. Były tradycyjne kartki wykonane, np. kredkami, mazakami, ale zdarzały się też oryginalne pomysły z wykorzystaniem cekinów, piórek, czy żywych gałązek choinkowych. Przygotowanie kartek zapewne wymagało od dzieci bardzo dużo pracy, wyobraźni i pomysłowości.

Jak wspomniałam  wcześniej, organizatorom konkursu ciężko było wybrać najpiękniejszą kartkę świąteczną, albowiem wszystkie zasługiwały na wyróżnienie. Jednakże podczas  oceniania braliśmy przede wszystkim pod uwagę walory artystyczne pracy, indywidualne podejście do tematu, oryginalność, samodzielność  oraz pomysłowość wykonania.

Zwycięzcy konkursu pt. „Najpiękniejsza kartka świąteczna”:
Kopeć Bartek, kl. 1g
Bieliński Paweł, kl. 3as
Skupska Magdalena, kl. 3as
Siciarz Bartosz, kl. 6d
Orzechowska Natalia, kl. 4d
Jarocka Ewelina, kl. 1f
Sotko Jakub, kl. 1f
Sadowska Wiktoria, kl. 2ei
Bezrudczyk Igor, kl. 1f
Leszczyński Igor, kl.2b
Stankiewicz Hanna, kl. 1 ei
Gorajewski Michał, kl.1 ei
Stankiewicz Dawid, kl. 1 d
Hanysz Szymon, kl. 3a
Harasim Łukasz Seweryn, kl. 3a
Murawska Julia, kl. 4 as
Organizatorzy (U. Kuczyńska, A. Kopiczko E. Kierklo, A. Stelmachowicz) wszystkim uczniom serdecznie dziękują za udział i zaangażowanie. Mamy nadzieję, że za rok też weźmiecie udział w naszym konkursie.

E. Kierklo

   

 


   
      
czerwiec 2024
pwścpsn
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
   

Warto zajrzeć  

 

  

 

   

Gościmy  

Odwiedza nas 141 gości oraz 0 użytkowników.

   
© ZSS Augustów