Biegi Elemental Kids

11 czerwca w okolicach Amfiteatru odbyły się Wiosenne Biegi o Puchar Dyrektora CSiR Elemental Kids. Zawody dla dzieci zorganizowane były przy międzynarodowej imprezie triathlonowej Elemental Tri Sries Augustów 2017.
Zawody dla szkół podstawowych rozegrane były w trzech kategoriach wiekowych: 8-9 lat, 10-11 i 12-13 lat oraz dla młodzieży gimnazjalnej w wieku 14-15 lat.

Rewelacyjnie spisali się uczniowie z naszej szkoły. Reprezentacja najmłodszych uczniów najpierw wzięła udział w pierwszych szkolnych biegach przełajowych klas drugich. Najlepsza piątka dziewczynek i chłopców reprezentowała naszą szkołę w biegu Elemental Kids. Na podium stanęły dziewczynki: Julia Żabicka – I miejsce, Gabrysia Malinowska – II miejsce i Wiktoria Andruszkiewicz – III miejsce. Wśród chłopców świetnie finiszowali: Arek Granacki – I miejsce, Szymon Prawdzik – II miejsce i Michał Łoboda – III miejsce. Z 10-11 latków najlepiej wypadła Julia Murawska – I miejsce oraz Dawid Grzesiukiewicz – I miejsce, a Michał Gąsiewski zajął miejsce drugie. Wśród najstarszych dziewcząt z podstawówki zwyciężyła Karolina Tułazińska, a Ewelina Klejps i Gaja Szlegier zajęły razem trzecie miejsce, zaś z chłopców klas V-VI trzecie miejsce zdobył Szymon Ignatowski. Wspaniale zaprezentowali się też nasi gimnazjaliści: Ola Niedźwiecka zdobyła miejsce II, a Jakub PomichterIII. Całej naszej reprezentacji serdecznie gratulujemy wspaniałej walki, a zwycięzcom wysokich wygranych.

Opiekunowie – Izabela Chabasińska, Tomasz Kuźmicki, Rafał Jeruć i Radosław Skowroński.