Trzecie miejsce w województwie w unihokeju dziewcząt

Tuż przed świętami w Zespole Szkół Katolickich w Białymstoku dziewczęta z klas ósmych wzięły udział w Finałach Województwa w Unihokeju. Aby dostać się do ścisłej czwórki województwa, nasze uczennice musiały w grupie północnej zająć co najmniej 2 miejsce. Udało się to i nie tylko awansowały, ale też zwyciężyły.

W kolejnym etapie rozgrywek ośmiu najlepszych drużyn Podlasia, dziewczęta awansowały z 2 miejsca ustępując tylko szkole z Mikołajewa (oni zdobyli większa liczbę bramek). W kolejnym etapie –w rozgrywkach finałowych, nasze podopieczne jeden mecz przegrały ze szkołą w Kupiskach, a drugi wygrały i to z dziewczynami z Mikołajewa.

W całych rozgrywkach nasza szkoła rozegrała 8 meczy i przegrała tylko raz z aktualnym mistrzem województwa. Jedną z najlepszych zawodniczek turnieju została m. in. nasza uczennica Gabriela Koszycka. Gratulacje!

Skład drużyny: Gabriela Koszycka, Angelika Ostapowicz, Natalia Gościło, Julia Murawska, Martyna Ulikowska, Amelia Iwanow, Kinga Krawczyk, Julia Simonienko, Natalia Orzechowska i Karolina Arciszewska.

Opiekun: Izabela Chabasińska