Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   

Konkurs na „Najpiękniejszą kartkę świąteczną”

Ze Świętami Bożego Narodzenia związanych jest wiele tradycji. Jedną  z nich jest wysyłanie kartek świątecznych. Kartka świąteczna może przybrać różne formy. Dzisiaj, wiele osób przesyła życzenia za pomocą telefonu czy komputera.  Na szczęście nie zapominamy o  wysyłaniu kartek świątecznych tradycyjną drogą.  Najpiękniejsze kartki świąteczne to te, które są własnoręcznie wykonane przez dzieci, ozdabiane różnymi technikami, z życzeniami płynącymi prosto z serca.  Takie właśnie  piękne kartki wykonane własnoręcznie przez uczniów Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 2 w Augustowie dotarły  na szkolny konkurs na „Najpiękniejszą Kartkę Świąteczną”. 

Komisja Konkursowa w składzie przewodnicząca Urszula Kuczyńska, nauczycielki: Elżbieta Kierklo, Izabela Bogdańska i Ewa Szyper, miała bardzo trudną pracę do wykonania. Spośród 435 kartek świątecznych musiała wybrać te „najpiękniejsze”. Wybór był niełatwy. Kartki świąteczne wykonywane różnymi technikami, ozdabiane były kolorowym papierem, farbami, kredkami, słomą, bibułą, włóczką, koronką, wstążką, a nawet zielonymi  gałązkami. Pomysłowość i ich barwność najlepiej ukażą zdjęcia. Po ponad godzinnych obradach  Jury postanowiło  wyróżnić prace następujących uczestników konkursu: 

Nagrody:

Alicja Kuźmicka   I m.   kl.1a

Michalina Modzelewska II m.  kl.1b

Magdalena Kotowicz     III m.          kl.2a

Maja Modzelewska        I m.   kl.4a

Miłosz Wiśniewski        II m. kl.6b

Nikola Olechwierowicz  III m. kl.8ei

 

Wyróżnienia :

Kuba Skindzier    kl.7ei

Ola Piekarska       kl.4b

Wiktor Marinicz   kl.7d

Jolanta Pruszyńska kl.5b

Julia Mikucka      kl. 2d

Marlena Łapińska kl.1c

Mateusz Dadura   kl.1b

Michał Kuźma      kl.1c

Anna Stelmachowicz     kl. 2d

Jan Gracjan Milanowski           kl.6a

Kinga Rułkowska kl.3b

Wiktor Chmielewski      kl.7c

Maja Bochenek    kl.4b

Oliwia Turżonek  kl.2b         

 

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Nagrody ufundowała Rada Rodziców ZSP nr 2 w Augustowie i Kino „Iskra”.

Organizatorzy konkursu: Urszula Kuczyńska, Ewa Szyper, Elżbieta Kierklo, Anna Kowalczyk, Jolanta Pruszyńska

Ewa Szyper

Urszula Kuczyńska

 

   

 


   

 

      
lipiec 2022
pwścpsn
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
   

Warto zajrzeć  

 

  

 

   

Gościmy  

Odwiedza nas 271 gości oraz 0 użytkowników.

   
© ZSS Augustów