Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   

Wyniki XXIII Miejskiego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych pod hasłem: „Ten kto Mnie spożywa, będzie żył przeze mnie”

Do XXIII Miejskiego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych  wpłynęło 55 prac.

Komisja konkursowa miała jak zwykle duży problem z przyznaniem nagród, ponieważ wszystkie prace były oryginalne, różnorodne i piękne. Wykonane zostały z różnorodnych materiałów: tkanin, drewna, papieru, słomy, tworzyw sztucznych, ceramiki, ciast.

          Komisja konkursowa, przyznając nagrody i wyróżnienia,  brała pod uwagę pomysłowość, formę i estetykę wykonania szopek.

          Zgodnie z decyzją jury nagrody otrzymują:

 1.Pomichter Jakub-kl. IV d SP3

2. Zespół Szkół Specjalnych - Szkoła Podstawowa nr7 im. Jana Pawła II- kl. I, II a

3.Hanna Jewdokimow – kl. I b SP3

4. Kinga Rułkowska – kl. IV b SP3 i Adrian Rułkowski- kl. I d SP3

5. Kacper Zyzało i Kamil Bielawski- kl. IV b SP2

6. Wojciech Miakinin – kl. VI c SP3

7. Oliwia Garbacz- kl. III a SP3 i Kinga Garbacz- kl. I c SP3

8. Szymon Szulga – kl. I b SP3

9. Marlena Wasilewska i Laura Wasilewska- kl. IV d SP3

10. Szymon Stefanowski – kl. V d SP3

11.Malwina Michalewicz- kl. III ei SP3

12.Kacper Michałowski- kl. VIII d SP3

13. Amelia Wronko- kl. V STO

14.Szczygło Rozalia-kl. III ei SP3

15. Zuzanna Karp-kl. II d SP3

16. Aleksandra Chodorowska- kl. IV d SP3

17. Pola Czaplińska- kl. II ei SP3

18. Modzelewska Michalina- kl. II b SP3

19. Maja Modzelewska-kl. V a SP3

20. Zuzanna Kniaziewicz-kl. V c i Natalia Kniaziewicz- kl. VIII b SP3

21. Zuzanna Kadaj – kl. III a SP3

22. Emilia Michalewicz- kl. III d SP3

23. Jan Kierkla – kl. I d SP3

24.Oliwia Jelińska- kl I SP6

25.Kuczwalski Maciej- kl. VII a SP3

26. Naumowicz Maja- kl. II b SP3

27. Magdalena Kotowicz-kl. III a SP3

28. Piotr Pomichter – kl. II d SP3

29.Zespół Szkół Specjalnych- Szkoła Przysposabiająca do pracy kl. I c- Uczniowie: Grzegorz Maciejewski, Damian Mościński, Mateusz Stepka

30.Jakub Piotr Kamiński z Rodziną-kl. VIII d SP3

31. Krzysztof  Niewiński-kl. III d SP3.

Wyróżnieni :

1. Szymon Kłoczko- kl. VI SP32.

2. Amelia Jermak- kl. I SP4

3. Dominik Skorupa-kl. I SP6

4. Julia Karpińska kl. V c SP3 i Karolina Karpińska kl. VI c SP3

5. Igor Bujnowski kl. IV SP6

6. Matylda Sokołowska i Laura Lewoń kl. IV c SP2

7. Dominika Bejlik - kl. VII a SP2

8. Dawid Belik – kl. II SP2

9.  Zespół Szkół Specjalnych - Szkoła Podstawowa nr7 im. Jana Pawła II- kl. VI i kl. VII

10.  Zespół Szkół Specjalnych - Szkoła Podstawowa nr7 im. Jana Pawła II- kl. VII i VIII

11.Kinga Michniewicz- kl. III a SP3

12. Zespół Szkół Specjalnych - Szkoła Podstawowa nr7 im. Jana Pawła II- kl. II i kl. III a

13. Aleksandra Kopiczko i Zofia Bacharewicz kl. VI STO

14.Maja Bochenek- kl. V b SP3

15.Karol Łukawski- kl. V SP6

16.Oskar Madziarek- kl. V SP6

17. Dominik Wierzejewski- kl. III ei SP3

18. Tomasz Sztuk- nauczanie indywidualne

19.  Zespół Szkół Specjalnych -Szkoła Podstawowa nr7 im. Jana Pawła II- kl. IV a

20. Lena Dąbrowska- kl. VIII SP6

21. Matylda Szczygło- kl. I.c SP3

22. Barbara Zajko – kl. VI c SP3

23.  Zespół Szkół Specjalnych - Szkoła Podstawowa nr7 im. Jana Pawła II- kl. IV- kl. V a

24. Tomasz Taraszkiewicz- kl. VIII d SP3

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Informacja o terminie  rozdania nagród będzie zamieszczona na stronie internetowej szkoły.

 Anna Wnukowska
Jarosław Zyskowski

 

 

 

   

 


   

 

   







   
luty 2023
pwścpsn
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
   

Warto zajrzeć  

 

  

 

   

Gościmy  

Odwiedza nas 164 gości oraz 0 użytkowników.

   
© ZSS Augustów