Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   

„Kwietniowa królowa”

Kwiecień to wiosenny miesiąc, w którym świat flory powinien być fascynujący. Jednak nie zawsze  jest ciepło, słonecznie, zielono i kolorowo. Pragnienie ujrzenia prawdziwej wiosny, mimo że na kartce i do tego oczami dzieci,  spowodowało organizację konkursu plastycznego pt. „Kwietniowa królowa” z cyklu „Cztery pory roku”. Celem konkursu było rozwijanie dziecięcej wyobraźni i aktywności twórczej.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Wpłynęło bardzo wiele prac uczniów z edukacji wczesnoszkolnej. Mimo chłodnej kwietniowej aury, prace dzieci były słoneczne i wielobarwne, wykonane różnymi technikami. Komisja miała dylemat z wyłonieniem tych najbardziej interesujących dziecięcych dzieł. Po burzliwych naradach ogłoszono zwycięzców.

 Laureaci konkursu plastycznego kl. I- III

„Kwietniowa królowa”

 W kategorii kl. I:

I miejsce - Piotr Gnatowski (kl. I d)

II miejsce - Janek Kierkla (kl. I d)

II miejsce - Maciej Sokołowski (kl. I c)

III miejsce - Lena Głowacka (kl. I d)

 W kategorii kl. II:

I miejsce – Ola Szantar (kl. II c)

II miejsce – Marcel Konopko (kl. II d)

III miejsce – Viktoria Lavrowa (kl. II c)

 W kategorii kl. III:

I miejsce – Kuba Wielgat (kl. III c)

II miejsce – Oskar Wierzbicki (kl. III c)

III miejsce – Anna Dąbrowska (kl. III a)

 Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!

 Organizatorzy: Anna Karpińska, Elżbieta Piekarska, Iwona Czaja, Ewa Szyper.

 

   

 


   
      
czerwiec 2024
pwścpsn
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
   

Warto zajrzeć  

 

  

 

   

Gościmy  

Odwiedza nas 194 gości oraz 0 użytkowników.

   
© ZSS Augustów