Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   

XXIV MIEJSKI KONKURS SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH ROZSTRZYGNIĘTY - TWÓRCZOŚC I TRADYCJA

W duchu wspólnoty i tradycji chrześcijańskiej odbyła się XXIV edycja Miejskiego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych pod hasłem: "Uczestniczę we wspólnocie kościoła". W konkursie prezentowano 61 unikatowych szopek, wykonanych przez młodzież z różnych placówek edukacyjnych w Augustowie.

Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji bożonarodzeniowej, rozwijanie wrażliwości artystycznej i promowanie tradycji. Prace, wykonane samodzielnie z różnorodnych materiałów, były związane tematycznie z narodzeniem Jezusa Chrystusa.

Wystawa prac odbyła się na terenie Szkoły Podstawowej nr 3 w Augustowie, gdzie nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu 19 grudnia 2023 roku. Pamiątkowe dyplomy i nagrody zostaną wręczone laureatom do 09 lutego 2024 roku, a informacje o nagrodzonych zostaną przekazane telefonicznie szkołom oraz opublikowane na stronie internetowej Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 2 w Augustowie.

Komisja konkursowa, przyznając nagrody i wyróżnienia,  brała pod uwagę pomysłowość, formę i estetykę wykonania szopek.

Nagrodzeni

1.Szymon Toczyłowski - 1a   SP3

2.Julia Miezio -5a  SP4

3.Adam Łask - 2c  SP3

4.Anna Pieńkowska - 1a  SP4

5.Kacper Solecki - 4b  SP3

6.Julia Romanowska - 4b  SP2

7.Szymon Raczkowski - 1b  SP3

8.Zuzanna Jaczewska - 1b  SP3

9.Gabriela Suchocka  - 3d  SP3

10.Mateusz Raczkowski - 2c  SP3

11.Jakub Nowik - 1a  SP4

12.Fabian Zarzecki - 2e  SP3

13.Michalina Modzelewska - 3b  SP3

14.Maja Naumowicz - 3b  SP3

15.Natalia Jabłońska - 7b  SP3

16.Aleksandra Mikulska - 2  SP6

17.Kacper Ułanowicz - 5d  SP3

18.Jan Kierkla - 2d  SP3

19.Piotr Kozłowski, Tadeusz Wasewicz , Jan Pieper, Sebastian Dobrzyński - 2a  ZSS nr 7

20.Hanna Jewdokimow - 2b  SP3

21.Szymon Dąbrowski - 6  SP6

22.Maja Modzelewska - 6a  SP3

23.Julia Hołubowicz, Teresa Masłowska - 4d  SP2

24.Matylda Szczygło  - 2c  SP3

25.Szymon Szulga - 2b  SP3

26.Maja Czygier  - 4a  SP3

27.Kinga Michniewicz- 4a  SP3

28.Jakub Pomichter - 5d  SP3

29.Roman Savkin - 1d  SP3

30.Antoni Andraka - 1c  SP3

31.Weronika Bokuniewicz - 1b   SP3

32.Wiktoria Dycz  - 4ei  SP3

33.Julia Andruk - 3 ZSS nr 7

34.Igor Bujnowski - 5  SP6

35.Natalia Bajkowska - 2b  SP3

36.Malwina Michniewicz - 4ei  SP3

37.Sofiia Solodova - 2e  SP3

38.Dominik Wardziejewski - 7 ZSS nr 7

39.Pola Czaplińska - 3e  SP3

40.Artur Wysocki - 3 ZSS nr 7

41.Karolina Karpińska - 7c  SP3

42.Oliwia Jelińska - 2  SP6

43.Julia Karpińska - 6a  SP3

44.Barbara Zajko - 7c SP3

45.Julia i Jakub Karp  - 2c SP3, 5c SP3

46.Zuzanna Kadaj - 4a  SP3

47.Dominika Formejster, Rafał Harmuszkiewicz, Krystian Trubacz, Filip Toczyłowski  

      - 1,2,3a    Szkoła Specjalna Przysposabiająca do pracy

48.Lena Karbowska - 4c  SP3

49.Rafał Tichanow - 3 ZSS nr 7

50.Aleksandr Savkin - 3a  SP3

51.Julia Król - 4b  ZSS nr7

 

Wyróżnieni

1.Gabriela Cudnowska - 2c  SP3

2.Szymon Jakubowicz - 2  SP6

3.Urszula Stankiewicz - 2c  SP3

4.Amelia Palczewska - 2  SP6

5.Kaja Zalewska - 6 ZSS nr 7

6.Mateusz Polkowski - 2c   SP3

7.Nikola Romejko - 4ei  SP3

8.Dominik Skorupa - SP6

9.Rozalia Szczygło - 4ei  SP3

10.Paweł Polakowski - 3  ZSS nr7

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, ich opiekunom oraz placówkom edukacyjnym za zaangażowanie i kreatywność!

Jarosław Zyskowski

s. Wiesława Prawdzik

s. Zofia Wasilewska

 

   

 


   
   



   
luty 2024
pwścpsn
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
   

Warto zajrzeć  

 

  

 

   

Gościmy  

Odwiedza nas 162 gości oraz 0 użytkowników.

   
© ZSS Augustów