Konkurs plastyczny „Zabawy zimowe” dla klas I-III

Co prawda, zima tego roku nie rozpieszcza nas śniegiem i mrozem, jednak przez krótki czas, w grudniu, mieliśmy namiastkę jej uroków. Ten czas pozwolił być natchnieniem i inspiracją naszym uczniom klas I-III, którzy do 16 stycznia 2023r. mieli czas, aby narysować  swoje wspomnienia (a może marzenia) z zabaw zimowych.

Temat prac plastycznych cieszył się dużą popularnością. Do komisji konkursowej napłynęło bardzo dużo prac wykonanych pastelami olejnymi. Nie łatwo było wybrać te najpiękniejsze. Jednak uwzględniając wszystkie kryteria konkursu, po burzliwych debatach jury wybrało 10 najpiękniejszych rysunków w trzech kategoriach.

Oto wyniki:

w kategorii kl. I

I miejsce- Maja Drzymkowska kl. I B

II miejsce- Hanna Jewdokimow kl. I B

III miejsce- Szymon Szulga kl. I B

w kategorii kl. II

I miejsce- Viktoria Lavrova kl. II c

II miejsce- Kira Wijeratne kl. II c

III miejsce- Ola Murawska kl. II a

Wyróżnienie- Ala Kuźmicka kl. II a

w kategorii kl. III

I miejsce- Krzysztof Niewiński kl. III d

II miejsce- Malwina Michalewicz kl. III ei

III miejsce- Dominik Jan Wierzejewski kl. III ei

Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i zapraszamy do udziału w następnych konkursach plastycznych.

Organizatorki:

Anna Karpińska, Elżbieta Piekarska, Ewa Szyper, Iwona Czaja