Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   

Event lekkoatletyczny

W dniu 28 października 2016 r. w naszej szkole odbył się event lekkoatletyczny klas drugich szkoły podstawowej. Stawiły się reprezentacje wszystkich klas drugich.

Dzieci rywalizowały w czterech konkurencjach: „Bieg przez płotki”, „Sprawni jak zajączki – skoki dodawane”, „Rzuć do celu” i „Skoki na krzyżaku”. Były to zadania znane uczniom, gdyż dzieci na co dzień mają kontakt ze sprzętem lekkoatletycznym i chętnie na nim ćwiczą. Dzieci bawiły się wyśmienicie, co widać było po ich wesołych minach i wielkiej chęci do rywalizacji. Podczas zawodów każdą drużyną opiekowali się uczniowie gimnazjum, którzy pomagali w rozegraniu konkurencji, mierzeniu czasów, liczeniu punktów. Spisali się rewelacyjnie. Wszystkie dzieci, uczestniczące w zabawach,były świetnie przygotowane przez wychowawców. W nagrodę drugoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy i z radością opuściły salę gimnastyczną.

WYNIKI RYWALIZACJI:

1 miejsce – klasa II c i II g

2 miejsce – klasa II a

3 miejsce – klasa II d i II f

Izabela Chabasińska


 

   
© ZSS Augustów