Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   

Eliminacje do „Gwiazdkowych harców” już za nami

W środę – 23 listopada – w naszej szkole odbyły się eliminacje do Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego organizowanego przez Zespół Szkół Społecznych STO w Augustowie – „Gwiazdkowe Harce”.

 

Hasło przyświecające tegorocznej rywalizacji recytatorskiej brzmi: „Są na świecie przyjaciele…”. Konkurs zorganizowano dla wychowanków klas najmłodszych, czyli I-III. Swymi występami zachwycało nas aż 33 uczniów. Każdy z uczestników recytował wybrany przez siebie wiersz. Trzeba przyznać, że niektórzy to naprawdę mają talent!

Komisja w składzie: Renata Drążek, Anna Sturgulewska, Ewa Szyper i Aneta Stelmachowicz, po burzliwych obradach zdecydowała, że w finale konkursu naszą szkołę będą reprezentowali następujący uczniowie:

  • w kategorii klas I: Bajkowska Julia i Nagórski Dawid;
  • w kategorii klas II-III: Siemienowicz Karolina i Krysztofik Bartłomiej.

Gratulujemy zwycięzcom!

Finał konkursu odbędzie się 9 grudnia w Szkole Społecznej. Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć powodzenia naszym reprezentantom. A my – trzymajmy za nich kciuki!:)

Aneta Stelmachowicz

 Anna Sturgulewska

Ewa Szyper


   
© ZSS Augustów