Sukcesy sportowe w koszykówce i unihokeju

13 listopada 10 reprezentantek z naszej szkoły wyjechało do Suwałk na Mistrzostwa Grupy  Północnej w Unihokeju. Dziewczęta spisały się rewelacyjnie, remisując 1 mecz z gospodarzem turnieju – SP 11 z Suwałk 1 : 1  i wygrywając dwa mecze 2 : 0 z SP z Nowinki i SP nr 4 z Suwałk.

Ostatecznie uczennice z SP 3 w Augustowie z pierwszego miejsca awansowały do mistrzostw województwa.  Skład drużyny: Natalia Gościło, Amelia Iwanow, Ewelina Klejps, Gabriela Koszycka, Julia Murawska, Angelika Ostapowicz, Natalia Orzechowska, Julia Simonienko, Lena Sznejder i Martyna Ulikowska. Opiekun: I. Chabasińska.

Rewelacyjnie wypadli również nasi koszykarze i koszykarki.16 listopada na hali sportowej w SP 4 nasi uczniowie wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje 3 szkół: SP 2, SP 3 i SP 4. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy z „ Trójki” z pierwszych miejsc uzyskali awans do mistrzostw grupy. Nasza szkołę reprezentowali:

Dziewczęta: Natalia Gościło, Ewelina Klejps, Gabriela Koszycka, Julia Murawska, Angelika Ostapowicz, Julia Simonienko, Martyna Ulikowska,  Opiekun: Izabela Chabasińska

Chłopcy: Dawid Daniszewski, Jakub Czajko, Mateusz Grabowski, Konrad Jakucewicz, Paweł Kulik, Bartosz Piekarski, Sebastian Rydzewski, Marcin Siemilet, Herbert Sobiczewski, Rafał Wyszyński, Miłosz Zagórski i Piotr Zaniewski. Opiekun: Rafał Jeruć.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

I. Chabasińska