Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   

BRĄZOWI SIATKARZE „TRÓJKI”

8 kwietnia 2014r. w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 18 w Białymstoku odbyły się rozgrywki Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Piłkę Siatkową chłopców. Tego dnia rywalizowały cztery najlepsze drużyny województwa wyłonione we wcześniejszych eliminacjach. Walka była zacięta i trudna. Zdobycie trzeciego miejsca i brązowego medalu wymagało ogromnego zaangażowania ze strony zawodników.

Jak widać wysiłek włożony w treningi przez chłoców  przyniósł zasłużoną nagrodę.  Składzie drużyny: Szostak Michał, Danilczyk Kamil, Galicki Kamil, Jabłoński Patryk, Grzybowski  Wojtek, Prawdzik Paweł, Gosk Gerard, Czarniecki Wojciech, Szczytko Jakub, Kulbacki Kamil, Kaczmarczyk Adrian, Kozłowski Patryk, FiSebastian, Januszko Olaf, Piątek Damian.

Indywidualne wyróżnienie otrzymał Jakub Szczytko. Pamiątkowe statuetki wręczył wyróżnionym zawodnikom dyrektor Gimnazjum nr 18 w Białymstoku Pan Dariusz Mierzyński. Dwóch zawodników Kamil Kulbacki oraz Jakub Szczytko zostali powołani do reprezentacji podlasia na Turniej Ogólnopolski w Piłce Siatkowej.

Terner Tomasz Kuźmicki

 

   
© ZSS Augustów