Laureaci są wśród nas

6 kwietnia 2017 roku w Zespole Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku odbyła się uroczystość podsumowania wojewódzkich konkursów przedmiotowych dla gimnazjów. Wśród zaproszonych znaleźli się uczniowie - laureaci, ich opiekunowie i dyrektorzy szkół.

Po części oficjalnej, w której głos zabrali pani kurator Mariola Szczypiń oraz wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski, zgromadzeni obejrzeli spektakl – sceny z III części „Dziadów” A. Mickiewicza - w wykonaniu najstarszych uczniów szkoły będącej gospodarzem uroczystości. Następnie nadszedł czas na kluczową i  najbardziej oczekiwaną chwilę - rozpoczęło się wręczanie zaświadczeń laureatom poszczególnych konkursów przedmiotowych. W ich gronie znalazły się dwie uczennice naszej szkoły: uczennica klasy III Ga Karolina Kuryło – laureatka konkursu z języka polskiego (opiekun - pani Joanna Prawdzik ) i uczennica klasy II Ga Anna Gorajewska (opiekun - pani Agnieszka Górska ) – laureatka konkursu biologicznego.

Serdecznie gratulujemy Karolinie i Ani oraz życzymy dalszych sukcesów.

Agnieszka Górska

Joanna Prawdzik