Pokaz Talentów Muzycznych

W dniu 15.10. 2018r., z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, w naszej szkole odbył się pokaz talentów muzycznych. Swoje umiejętności wokalne mieli okazję zaprezentować uczniowie klas 3 – 8 szkoły podstawowej i klas 3 gimnazjum. Szeroki repertuar wybranych utworów zadowolił fanów muzyki disco polo, jak również słuchaczy bardziej ambitnych wykonawców muzyki anglojęzycznej.

Uczniowie stawiali się na wyznaczone przerwy z własnym podkładem muzycznym, wsparciem wychowawców, kolegów i koleżanek z klasy. Występy cieszyły się dużym zainteresowaniem całej społeczności szkolnej, ale nie tylko. Również rodzice odbierający swoje pociechy po skończonych lekcjach, zatrzymywali się, by z dużym zainteresowaniem posłuchać występów młodych wykonawców.

Prezentacje uczniów oraz możliwość pokazania się szerokiej publiczności, okazały się ciekawą formą spędzania przerw. W wielu przypadkach, pozwoliły przełamać własną nieśmiałość, towarzyszące wystąpieniom publicznym lęki i obawy. Entuzjastyczny odbiór prezentowanych utworów dodawał wokalistom otuchy i był małym krokiem do przodu w życiu każdego wykonawcy.

Za swoje zaangażowanie i odwagę młodzi artyści otrzymali punktowane pochwały z wpisem do dziennika. Brawo!

Joanna Łęska-Giczewska
Dorota Dunaj Kozłowska