Superstar 2016

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej już za nami.
W tegorocznych zmaganiach wokalnych wzięło udział 15 uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum, którzy zaprezentowali piosenki w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Komisja konkursowa oceniała walory głosowe, poprawność językową, dykcję, interpretację, muzykalność, poczucie rytmu, dobór repertuaru dostosowany do wieku uczestnika i ogólny wyraz artystyczny.

Laureatami tegorocznej edycji konkursu zostali:

I miejsce z gimnazjum:  Magdalena Bartoszewicz

I miejsce ze szkoły podstawowej: Julia Marinicz i Izabela Ziemińska

II miejsce: Aleksandra Dobrzyniewicz, Dominik Krzyżewski, Łukasz Seweryn Harasim, Maja Piekarska, Kinga Wachowiak, Julia Rozmysłowicz, Kacper Siemienowicz, Magdalena Skupska, Julia Wawiórko i Klaudia Dobrowolska

III miejsce: Gabriela Maliszewska i Bartosz Olszewski

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, nagrody rzeczowe ufundowane przez: Radę Rodziców, wyd. Oxford oraz Ambasadę Niemiec z Warszawy.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do udziału w przyszłym roku.

Alina Nikiforow i Urszula Kuczyńska