Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   

Mistrzostwa Grupy Północnej w Pływaniu

11 lutego 2017 r. na augustowskiej pływalni rozegrane zostały Mistrzostwa Grupy Północnej w Pływaniu. W zawodach wzięło udział 10 drużyn dziewcząt i 7 drużyn chłopców  reprezentujących szkoły z Suwałk, Sokółki i Augustowa. Dzieci rywalizowały w sztafetach 8 x 25 stylem dowolnym oraz indywidualnie 50 m wybranym stylem dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowym.

Sztafeta dziewcząt w składzie:

Izabela Danilczyk, Dominika Ostapowicz, Julia Sobolewska, Agnieszka Stachurska, Gaja Szlegier, Aleksandra Tober, Julia Wawiórko (najmłodsza z drużyny, która pięknie popłynęła indywidualnie stylem motylkowym – trener Katarzyna Łebska i Dorota Dunaj – Kozłowska), Julia Wiszniewska- zdobyła II miejsce.

Sztefeta chłopców w składzie:

Jan Dobrowolski, Kacper Jankowski, Kacper Karbowski, Jakub Karpiński, Krzysztof Klukowski, Szymon Łukowski, Dawid Milanowski i Bartosz Śniadkowski- zdobył zaszczytne I miejsce.

Najwyższą punktację indywidualną dla szkoły zdobyli: Krzysztof Klukowski – I miejsce na 50 m stylem dowolnym i Dawid Pruszyński – III miejsce na 50 m stylem motylkowym. Naszą szkołę godnie reprezentowali również: Jakub Karpiński, Julia Sobolewska, Agnieszka Stachurska, Szymon Łukowski, Adrian Pretko, Maks Jadeszko, Izabela Danilczyk, Gaja Szlegier,Dominika Ostapowicz,Aleksandra Tober,Julia Wawiórko, Dawid Milanowski, Wiktoria Rudzik, Zuzanna Wasilczyk, Katarzyna Grzebalska, Marek Niedzielko, Jan Dobrowolski, Kacper Jankowski, Kacper Karbowski, Bartosz Śniadkowski.

 W ogólnej punktacji drużyna dziewcząt zdobyła III miejsce (opiekun Izabela Chabasińska), a chłopców - II miejsce (opiekun Tomasz Kuźmicki). GRATULACJE!!!

Obie drużyny awansowały do mistrzostw województwa, które odbędą się 8 marca, również w Augustowie.

   

 


   

 

      
sierpień 2022
pwścpsn
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
   

Warto zajrzeć  

 

  

 

   

Gościmy  

Odwiedza nas 955 gości oraz 0 użytkowników.

   
© ZSS Augustów