Gwiazdkowe sukcesy

19 grudnia w Społecznej Szkole Podstawowej STO w Augustowie miał miejsce Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Gwiazdkowe Harce”. Tegoroczny konkurs odbył pod hasłem „Świat w różowym humorze”. Dzieci miały za zadanie wyrecytować dwa wiersze - jeden Wandy Chotomskiej, a drugi o tematyce świątecznej lub zimowej.

Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów z klas I – III.

Jesteśmy z nich dumni, bo recytowali wiersze rewelacyjnie, o czym świadczą zdobyte nagrody.

Julia Bajkowska z klasy II a (wych. Barbara Folejewska) zajęła PIERWSZE MIEJSCE!!!

Trzecie miejsce oraz nagrodę publiczności otrzymała Karolina Siemienowicz z klasy III c (wych. Anna Karpińska).

Pierwszoklasiści też mogą pochwalić się sukcesami, bo zostali w konkursie wyróżnieni. Są to:

Gabrysia Karp z klasy  I d (wych. Urszula Kozakiewicz)

Mateusz Rymarczyk z klasy I a (wych. Alicja Kulik)

Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów.

Konkursowi recytatorskiemu towarzyszył konkurs plastyczny. Wyróżniono i nagrodzono prace następujących uczniów:

Julia Sewastianowicz, Gabriela Citkowska kl. I d, wych. U Kozakiewicz

Amelia Swadzyniak, Izabela Mazur, Karolina Mickiewicz, kl. I c, wych. Iwona Czaja

Szymon Pomichter, kl. III b, wych. Ewa Szyper

Kacper Sieńkowski, Gabriela Niewińska, Michalina Masiewicz, kl. IIIc, wych. Anna Karpińska

Składamy podziękowania wychowawcom za zaangażowanie w przygotowaniu uczniów do konkursów.

Krystyna Wierzbicka, Alicja Kulik