Szkoła Podstawowa nr 3

im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w pływaniu

Wspaniale spisali się nasi uczniowie klas pływackich w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w pływaniu. W dniach 30.11-01.12.2018 r. na pływalni w Suwałkach wzięło udział ponad 300 zawodników z 13 klubów. Nasi uczniowie w składzie: Aneta Staniszewska, Oliwia Daniszewska, Kacper Krzywicki, Dawid Biernacki, Natalia Skowrońska, Jan Adamowicz, Bartosz Bujnowski, Michał Olszewski, Aleksandra Wiżynis, Julia Wawiórko, Klaudia Dobrowolska, Aleksandra Dobrzyniewicz, Kinga Wachowiak, Wiktoria Wielgat, Jakub Karpiński, Dominik Krzyżewski, Damian Oleksy, Kacper Siemianowicz, Bartosz Olszewski wywalczyli w sumie aż 16 medali.

Najlepszą zawodniczką Mistrzostw w roczniku 2008 została Oliwia Daniszewska, trzecia była Aneta Staniszewska.Wśród chłopaków w klasyfikacji najlepszego zawodnika rocznika 2008 - 3 miejsce zajął Kacper Krzywicki, a 4 miejsce - Dawid Biernacki.