DBAMY O DOBRE RELACJE

W listopadzie odbył się w naszej szkole tydzień dbania o dobre relacje w ramach projektu Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo.

Uczniowie wzięli udział w następujących wydarzeniach zorganizowanych w klasie i szkole:

STARSI CZYTAJĄ MŁODSZYM – w klasach 1-4 nauczyciele i starsi uczniowie czytali wybrany fragment książki.

1. DZIEŃ BEZ DZWONKÓW – w jednym dniu tygodnia zamiast dzwonków na rozpoczęcie i zakończenie lekcji była włączana muzyka klasyczna.
  2. POZYTYWNE MYŚLI, POZYTYWNIE O NAS – na tablicach ustawionych na każdym piętrze uczniowie mogli zamieszczać pozytywne myśli.
  3. ZGADNIJ KTO TO –  tablica ze zdjęciami nauczycieli z dzieciństwa. Uczniowie rozpoznawali kto jest na zdjęciu.
  4. 5.       FOTOBUDKA DAMA I DŻENTELMEN – podczas przerw uczniowie mogli zrobić zdjęcie.
  5. ZGADNIJ- KTO JEST KTO – uczniowie rozpoznawali swoich kolegów na zdjęciach
  6. POZYTYWNE MASECZKI – uczniowie przygotowywali ozdobione maseczki
  7. POCZTA DOBRYCH MYŚLI – uczniowie pisali listy do swoich kolegów.
  8. TYDZIEŃ DŻENTELMENA I DAMY – wybór najbardziej kulturalnej dziewczynki i chłopca w klasie.

Organizatorzy: Dominika Kiełczewska, Joanna Prawdzik, Małgorzata Głowacka, Urszula Zielińska, Marta Kłoczko, Joanna Łęska- Giczewska, Dorota Zawadzka, Agnieszka Korzun, Jolanta Pietraszkiewicz, Ewa Naumowicz, Marta Ajdamach, Elżbieta Kierklo.

Poniżej zdjęcia z naszej imprezy.