Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   

Konkurs Recytatorsko-Fotograficzy

7 czerwca 2022 roku odbyła się XXII edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorsko-Fotograficznego „Strofy i pejzaże znad Netty" zorganizowanego przez Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Augustowie.  Wzięli w nim udział uczniowie z augustowskich szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowały dwie dziewczyny: Julia Bajkowska z klasy 6A oraz Wiktoria Wąsowicz z klasy 6Bi. Impreza odbyła się w pięknej scenerii leśnej nad jeziorem Białym przy początkowej stacji „Szlaku Orła Białego".

            Uczniowie recytowali wiersze sławiące piękno ziemi augustowskiej autorstwa poetów tworzących w naszym regionie. Emocje recytacji koił szum sosen, śpiew ptaków, a w czasie przerwy słodki poczęstunek dla gości, sponsorów i uczestników konkursu.

Po zakończeniu obrad komisja ogłosiła wyniki  obu konkursów -  recytatorskiego i fotograficznego. Julia Bajkowska z klasy 6A pięknie wyrecytowała wiersz Zofii Metelickiej pt. „Nad brzegiem Necka” i otrzymała wyróżnienie. Dyplomy oraz pluszowe maskotki-wiewiórki zostały wręczone wszystkim recytującym.

Gratulujemy odwagi, zaangażowania i sukcesu obu reprezentantkom naszej szkoły.

Anna Łoboda

 

 

   

 


   
      
maj 2024
pwścpsn
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   

Warto zajrzeć  

 

  

 

   

Gościmy  

Odwiedza nas 94 gości oraz 0 użytkowników.

   
© ZSS Augustów