Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   
Filtr
 • Ogólnopolski Konkurs Kolęd „Hej kolęda, kolęda”

  W  okresie świątecznym Amelia Swadzyniak z kl. IV c oraz Justyna Klukowska i Gabriela Szczecina z kl. I c pod okiem Pani Iwony Czaja przygotowały się do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd „Hej kolęda, kolęda” organizowanym on-line przez Klub 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej. Do udziału w konkursie zachęcała Pani Ewa Młodzianowska- prezes Towarzystwa Młodego Krechowiaka, która czuwa nad współpracą naszej szkoły i stowarzyszenia z jednostką wojskową.

 • E-dni świątecznego sweterka

  Święta, święta…I po świętach! Ferie, ferie… I już po… Wracając jednak myślą do grudniowych chwil warto wspomnieć zorganizowaną przez Samorząd Uczniowski akcję „Dni Świątecznego Sweterka”.

 • W zdrowym ciele zdrowy duch - hartowanie organizmu

  Zima za oknami, dlatego proponujemy dziś Państwu garść informacji dotyczący sposobów hartowania organizmu. Zebrałyśmy je i opracowałyśmy specjalnie dla naszych uczniów oraz ich rodziców. W czasach pandemii, ale i rosnącej świadomości społeczeństwa co do wagi dbałości o własne zdrowie mamy nadzieję, że informacje te okażą się przydatne. Zapraszamy do lektury.

  Dorota Dunaj-Kozłowska
  Katarzyna Łebska
  Halina Poźniakowska

 • Razem na Święta

  Z ogromnym entuzjazmem nasza szkoła włączyła się w ogólnopolski projekt Ministerstwa Edukacji i Nauki: „Razem  na Święta”. Wspólnie (choć podzieleni na kilka zespołów, każdy w swoim ”rewirze”- domostwie) staraliśmy się sprostać wszystkim celom, jakie sobie postawiliśmy. A było ich naprawdę niemało! Obecny czas nie sprzyja przeprowadzaniom akcji grupowych, dlatego też w tym roku postanowiliśmy zawiesić naszą Akcję „Z Sercem na Dłoni” i przyłączyć się do projektu „Razem na Święta”.

 • Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek

  Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie Świąt bez kolęd i pastorałek. Dowodem na to, że pieśni opowiadające o Bożym Narodzeniu są nadal popularne świadczy fakt, że kikanaścioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek zorganizowanym przez Augustowskie Placówki Kultury.

 • Podróże z klasą

  W klasie III c od października do grudnia 2020r. realizowano projekt edukacyjny „Podróże z klasą” (część II). Dzieci poznały wybrane państwa Europy i ich stolice. Były to: Litwa (Wilno), Rosja (Moskwa), Szwecja (Sztokholm), Norwegia (Oslo), Dania (Kopenhaga), Holandia (Amsterdam), Austria (Wiedeń).

   
© ZSS Augustów