Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   

Dzień Otwarty

26 lutego 2024r. był Dniem Otwartym Szkoły, który stanowił okazję do poznania szkoły przez naszych przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców. Po serdecznym powitaniu siedmiolatków przez dyr. szkoły Andrzeja Kaszkiela, dzieci miały okazję uczestniczyć w zajęciach językowych, muzycznych, przyrodniczych, polonistycznych, matematycznych, ruchowych i informatycznych. Bawiły się wykorzystując tablice interaktywne oraz liczne pomoce dydaktyczne.

Zwiedziły świetlicę, galerię prac plastycznych, bibliotekę, gabinet pedagoga i logopedy, salę multimedialną i stołówkę.
Było nam bardzo miło gościć dzieci i ich rodziców.
Wierzymy, że spotkamy się już we wrześniu. Do zobaczenia!

Anna Karpińska

 

   
© ZSS Augustów