Dzień Postaci z Bajek

W środku  ponurego listopada korytarze naszej szkoły zaroiły się od wróżek, Czerwonych Kapturków, jednorożców i innych nietypowych postaci, w ten sposób świętowaliśmy Dzień Postaci z Bajek.

Każdy mógł się przebrać za ulubioną postać z bajki i poczuć się trochę jak w krainie wyobraźni. Nie tylko uczniowie dali się ponieść fantazji, nauczyciele też przez chwilę wrócili do najlepszych wspomnień z dzieciństwa. Wszyscy mogli radośnie pląsać przy muzyce filmowej dobiegającej z głośników. Został też przeprowadzony konkurs plastyczny, w którym dzieci mogły stworzyć plakat z ulubionym bohaterem kreskówki. Prac było bardzo dużo i ciężko było wybrać te najlepsze. Doceniona została kreatywność, samodzielność i staranność wykonania. Nagrody zostały przyznane w dwóch kategoriach:

Klasy I- III

I miejsce - Kamil Masiewicz(1c)

II miejsce - Marcelina Służała (1c)

III miejsce - Aleksandra Szantar (1c) i Oskar Czyżewski (1d)

Klasy IV- VIII

I miejsce - Martyna Bernatowicz (8d)

II miejsce - Hanna Sokołowska (7f)

III miejsce Julia Karpińska (4c) i Karolina Karpińska (5c)

Zwycięzcom gratulujemy!

Izabela Bogdanowicz