„Każde dziecko ma talent”- konkurs plastyczny

Inspiracją młodych artystów biorących udział w tegorocznym konkursie plastycznym, który odbył się dnia 29 listopada 2021r.,  był świat baśni, bajek i legend. Na konkurs wykonano ok. 40 prac plastycznych, których autorami były „świetliczaki”  z klas I- III  Zespołu Szkolno- Przedszkolnego Nr 2 w Augustowie.

Jury w składzie: Sylwia Hanysz-Prawdzik, Ewa Gulan, Małgorzata Marciniewska i Zofia Elżbieta Walicka miało bardzo trudne zadanie, ponieważ poziom ocenianych prac był wysoki i wyrównany. Jury przy ocenie prac brało pod uwagę oryginalność, ciekawą interpretację tematu wiodącego, dobór środków wyrazu oraz samodzielność w poszukiwaniu nowych rozwiązań plastycznych. Po długich obradach jurorzy przyznali 3  nagrody główne  i 5  wyróżnień. Brawa należą się zarówno młodym autorom prac, jak również ich nauczycielom, rodzicom i opiekunom za pomoc w realizacji tych prac.

Wyniki konkursu:

1)    I miejsce- Urbanowicz Hanna kl. III d

2)    II miejsce Kozłowska Tamara- kl. III e

3)    III miejsce- Michniewicz Kinga- kl. II a

Wszyscy laureaci otrzymali drobne upominki a pozostali uczestnicy- słodycze.

Organizatorzy:

Ewa Gulan