Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   

Z życia świetlicy

   Świetlica to miejsce spotkań  przed i po zajęciach lekcyjnych uczniów ze wszystkich klas I-III  i nie tylko. Nie ma tu czasu na nudę.
   W świetlicy można  odpocząć, odrobić pracę domową, posłuchać muzyki, wspólnie zjeść  obiad w szkolnej stołówce. Prowadzone są tu różne formy działalności: gry i zabawy, zajęcia plastyczne, ruchowe, czytelnicze. Dodatkowo można odpocząć w strefie relaksu oraz obejrzeć  ciekawe filmy edukacyjne lub bajki.

   Dużym uznaniem wśród świetliczków cieszą się zajęcia plastyczne. Różnorodna tematyka i techniki są inspiracją do wykonywania ciekawych, niepowtarzalnych prac. Również inwencja twórcza młodych artystów jest nieograniczona.
   Wystawę ich prac można obejrzeć na korytarzu  przy szkolnej świetlicy.
   Oglądają ją z zainteresowaniem: rodzice, uczniowie i pracownicy szkoły.
   Wystawy odbywają  się  cyklicznie i organizowane są przez  wychowawców świetlicy.

Ewa Gulan
Sylwia Hanysz-Prawdzik
Małgorzata Marciniewska
Zofia Elżbieta Walicka

   

 


   

 

      
wrzesień 2023
pwścpsn
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
   

Warto zajrzeć  

 

  

 

   

Gościmy  

Odwiedza nas 142 gości oraz 0 użytkowników.

   
© ZSS Augustów